Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Du kan søge på instituttets medarbejdere i søgefeltet herunder, eller få medarbejderne sorteret efter navn, mail m.v. ved at klikke på kategorierne nedenfor.

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Thomsen, Jonas Thorup Ph.d.-studerende jtt@cas.au.dk 1463, 621
Thomsen, Kristine Damgaard Ph.d.-studerende kthomsen@cas.au.dk
Thomsen, Sofie Maj Ph.d.-studerende smthomsen@cas.au.dk
Thorsen, Jakob Egeris Lektor teojet@cas.au.dk +4587162482 1453, 429
Thorup, Mikkel Professor idemt@cas.au.dk
Thunø, Mette Lektor mettethunoe@au.dk +4529799330 1467, 322
Thygaard-Nielsen, Trine My Ph.d.-studerende thygaard@cas.au.dk
Tipsmark, Kasper Steenfeldt Ph.d.-studerende tipsmark@cas.au.dk 1463, 621
Toft, Lasse Løvlund Ph.d.-studerende llt@cas.au.dk +4587162536 1453, 330
Tomioka, Jiro Studieadjunkt asijtomioka@cas.au.dk +4587162761 1465, 325
Trant, Pernille Lærke Krantz Ph.d.-studerende pernilletrant@geo.au.dk +4561300129 1672, 215
Tørring, Marie Louise mlt@cas.au.dk +4587162089 4235, 2.26
Upham, Tonicha Mae Ph.d.-studerende tonichaupham@cas.au.dk
Vaisman, Noa Adjunkt noa.vaisman@cas.au.dk +4587162848 4235, 224
Vandkilde, Helle Professor farkhv@cas.au.dk +4587162096 4215, 132
Vangkilde, Kasper Tang Lektor etnkvangkilde@cas.au.dk +4587162819 4235, 2.28
Varga, Somogy Professor varga@cas.au.dk 1467, 519
Vejlin, Frederik Ph.d.-studerende f.vejlin@cas.au.dk
Venhovens, Mikel Johannes Hubertus Ph.d.-studerende mjh.venhovens@cas.au.dk
Vesper, Cordula Adjunkt cvesper@cc.au.dk +4587162792
Vestergaard, Christina Postdoc etnocv@cas.au.dk 1467, 617
Viftrup, Lars Ph.d.-studerende lbv@cas.au.dk 1453, 328
Vine, Michael Postdoc michaelvine@cas.au.dk 4235, 238
Vium, Christian Lektor cvium@cas.au.dk +4529802639
Vognsen, Frederik Lynge Ph.d.-studerende hisfvh@cas.au.dk +4587162305 1463, 617
Vohnsen, Nina Holm Lektor nina.vohnsen@cas.au.dk +4587162113 4236, 211
Vos, Julie de Ph.d.-studerende julie.de.vos@cas.au.dk
Vrangbæk, Christian Houth Ph.d.-studerende chv@cas.au.dk +4587162512 1453, 329
Vrangbæk, Eva Elisabeth Houth Ph.d.-studerende eehv@cas.au.dk +4587162512 1453, 329
Wackerhausen, Anne-Cathrine Ph.d.-studerende a.wackerhausen@cas.au.dk 1467, 223
Wackerhausen, Steen Adjungeret professor filsw@au.dk
Wainman, Nicholas Rowland Ph.d.-studerende nicholas.wainman@cas.au.dk
Waltorp, Karen Adjunkt etnkw@cas.au.dk 4235, 212
Waltz, Miriam Hanna Ancilla Ph.d.-studerende miriamwaltz@cas.au.dk
Warner, Cameron Lektor etncw@cas.au.dk +4587162667 4236, 116
Wentzer, Thomas Schwarz Professor MSO filts@cas.au.dk +4587162295 1467, 623
Wilken, Lisanne Lektor, forskningsprogramleder ceklw@cas.au.dk +4587162235 1461, 620
Willert, Kristoffer Balslev Ph.d.-studerende kw@cas.au.dk +4553673372 1465, 530
Williams, Lars Hedegaard Ph.d.-studerende lhw@cas.au.dk
Witcombe, Nicola Anne Projektkoordinator nwitcombe@cas.au.dk +4587161959 1461, 415
Wolff, Stina Møldrup Ph.d.-studerende stinawolff@cas.au.dk
Xygalatas, Dimitris Adjunkt xygalatas@cas.au.dk 1483, 3. etage
Yamamoto, Raymond Adjunkt raymond.yamamoto@cas.au.dk 1465, 323
Yding, Mads Ph.d.-studerende msy@cas.au.dk +4587162764 1463, 619
Zhang, Chun Studielektor ostzc@cas.au.dk +4587162304 1465, 326
Zheng, Yayi Ph.d.-studerende yyz@cas.au.dk
Ziegler, Magnus Møller Ph.d.-studerende mmz@cas.au.dk 1465, 630
Zuppi, Andrea Ph.d.-studerende azuppi@cas.au.dk +4552812413
du Plessis, Pierre Postdoc p.duplessis@cas.au.dk
van der Velden, Anne Maj Ph.d.-studerende am.vandervelden@clin.au.dk