Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Du kan søge på instituttets medarbejdere i søgefeltet herunder, eller få medarbejderne sorteret efter navn, mail m.v. ved at klikke på kategorierne nedenfor.

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Matta, Valentina Ph.d.-studerende valentina.matta@cas.au.dk
Mauritsen, Anne Lundahl Ph.d.-studerende anlm@cas.au.dk 1453, 516
McAtackney, Laura Lektor laura.mcatackney@cas.au.dk +4587163331 4215, 121
Meinert, Lotte Professor lotte.meinert@cas.au.dk +4593522200
Mikkelsen, Thomas Christian Ph.d.-studerende mikkelsentc@cas.au.dk +4521623718
Mitkidis, Panagiotis Lektor pm@mgmt.au.dk +4550407867 2610, S320
Mohamed, Wesam Ph.d.-studerende wesam.mo@cas.au.dk
Morell Hjortshøj, Naja Ph.d.-studerende najhjo@cas.au.dk 1465, 225
Morris, Jeremy Lektor jmorris@cas.au.dk +4587162532 1467, 325
Mortensen, Jacob Palle Bliddal Postdoc teojmo@cas.au.dk +4587162429 1451, 326
Munk, Karen Lektor filkpm@cas.au.dk +4587162247 1465, 418
Mårtensson, Brian Degn Ph.d.-studerende bdm@cas.au.dk
Møller Christensen, Dorthe Studieadjunkt dorthemchristensen@cas.au.dk +4587162394 1461, 328
Mønster, Dan Lektor danm@econ.au.dk +4593508055 2635, 111
Nannini, Luca Videnskabelig assistent
Naum, Magdalena Ewa Lektor magdalena.naum@cas.au.dk 4215, 129
Netterstrøm, Jeppe Büchert Lektor hisjbn@cas.au.dk +4587162204 1461, 422
Nielbo, Kristoffer Laigaard Lektor kln@cas.au.dk +4587162913 1483, 326
Nielsen, Christian Axboe Lektor christian.a.nielsen@cas.au.dk +4587162241 1461, 625
Nielsen, Karina Ph.d.-studerende karina.nielsen@clin.au.dk
Nielsen, Marie Vejrup Lektor mvn@cas.au.dk +4587162506 1453, 518
Nielsen, Morten etnomn@cas.au.dk +4587162165 4236, 220
Nielsen, Simon Kjær Ph.d.-studerende skn@cas.au.dk
Nielsen, Stine Hauberg Ph.d.-studerende shn@cas.au.dk
Nissen, Ulrik Lektor teoubn@cas.au.dk +4587162461 1453, 433
Nyegaard, Niels Videnskabelig assistent niny@cas.au.dk 1463, 628
Nygaard, Bertel Lektor, forskningsprogramleder bertel.nygaard@cas.au.dk +4587162225 1461, 524
Nygaard, Simon Videnskabelig assistent sn@cas.au.dk +4561264715
Nymann, Helene Ph.d.-studerende helenenymann@cas.au.dk
Nørholm, Charlotte Tornøe Ekkelund Stipendiat charlotte.norholm@cas.au.dk
Nørskov, Marco Lektor filmanp@cas.au.dk +4587162821 1467, 619
Nørskov, Vinnie Lektor klavn@cas.au.dk +4587162801 1414, 115
Olesen, Mattias Gori Ph.d.-studerende mgo@cas.au.dk 1451, 529
Olesen, Niels Wium Lektor hisnwo@cas.au.dk +4587162192 1461, 518
Olesen, Simon Mølholm Ph.d.-studerende hissmo@cas.au.dk +4587162305 1463, 617
Olesen, Thorsten Borring Professor histbo@cas.au.dk +4587162208 1461, 530
Olsen, Jesper Lektor jesper.olsen@phys.au.dk +4523382136 1522, 328
Olsen, Nikolaj Studielektor no@cas.au.dk +4587162547 1453, 320
Ostoic, Antonio Rivero Postdoc jaro@cas.au.dk 1463, 421
Otto, Ton Professor, AIAS-JCS Fellow ton.otto@aias.au.dk +4587153752 1630, 122
Pacheco Cueva, Vladimir Douglas Lektor vpc@cas.au.dk +4587162217 1461, 622
Pade, Marianne Professor pade@cas.au.dk 1461, 330
Paldam, Ella Postdoc elp@cas.au.dk +4526355332
Pardue, Derek dpardue@cas.au.dk
Parsons, Christine Lektor christine.parsons@cas.au.dk +4587162127 1483, 325
Pathak, Gauri Sanjeev Adjunkt gauri@cas.au.dk +4587162137 1465, 328
Pedersen, Else Marie Wiberg Lektor teoewp@cas.au.dk +4587162459 1453, 426
Pedersen, Jesper Borre Ph.d.-studerende jesper.borre@cas.au.dk
Pedersen, Ludvig Goldschmidt Ph.d.-studerende lgp@cas.au.dk +4520439084 1465, 630
Pedersen, Maria Nørby Ph.d.-studerende manp@cas.au.dk 1463, 622